První semestr začne 18. dubna

Na podzim nám druhá vlna pandemie COVID-19 překazila plány. Věděli jsme, že studium nechceme odkládat na neurčito, takže jsme jako další termín zvolili konec února 2021. Už teď víme, že studium ve vybraném termínu nespustíme, protože nám to znovu neumožní vládní opatření.

Nechtěli jsme ale vyrukovat s rychlým řešením, a tak jsme se přijatých studentů zeptali na to, jestli upřednostní online stream nebo jestli si raději počkají na offline studium. V dotazníku nám odpověděli skoro všichni a rozhodnutí bylo na světě.

Zkusíme to v dubnu

Většina dotazovaných studentů preferovala offline, a to za každou cenu. Nedivíme se, kdo by chtěl přijít o osobní kontakt se studenty, s lektory, zahajovací párty… A to i přesto, že si na možnost offline setkávání budeme muset ještě chvíli počkat. Předběžný termín startu semestru je tak 18. dubna (v případě, že bude PES 1 nebo PES 2), konec 6. června.

Pokud jarní termín nebude možné spustit kvůli vládním opatřením, start Investee se posune na 19. září. Pokud ani na podzim nebude možné studium zorganizovat offline, přichystáme online verzi. Neradi bychom na start studia čekali víc než rok. Spokojenost našich budoucích studentů je naše priorita.